Arama:

Çatı Tadilat ve Yalıtım İşleri

Çatı Tadilat ve Yalıtım İşleri

Çatılarınız için etkili ve ekonomik çözümler üretmek öncelikli hedefimizdir. Firmamızın çatı tadilatları ile ilgili başlıca çalışma alanları şunlardır:

  • Çatı yapımı : Yeni veya eski binalarınız için çatı imalatlarımız tecrübeli ustalarımız tarafından yapılmaktadır.
  • Çatıların su yalıtımı : Damlayan çatılarınızdan kurtulmak için su yalıtımına ihtiyacınız var ise uygun ve ekonomik çözümlerle hizmetinizdeyiz.
  • Çatıların ısı yalıtımı : Çatı katında yaşayanların en büyük sıkıntısı olan ısı yalıtımı konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.
  • Çatı tamir ve bakımı : Binalarınızın damlatan veya tehlike arz eden çatılarını yaptırmanız, ileride doğabilecek başka sorunların da önüne geçmenizi sağlayacaktır.


Müteahhitlik ve Taşeronluk

Müteahhitlik ve Taşeronluk Tüm müteahhitlik ve taşeronluk hizmetlerini çok uzun zamandır yürütmekteyiz. Geçmişten gelen tecrübemiz ve titiz çalışma anlayışımız bize üstlendiğimiz projeleri sorunsuzca bitirme noktasında yardım etmektedir. Yaptığımız tüm işler, müşteri memnuniyetini temel alan TadilatTamirat.com’un garantisi altındadır.

..

Bina Bakım ve Onarım İşleri

Bina Bakım ve Onarım İşleri Binalarınıza yeni bir görünüm kazandırmak, mevcut binalarınızı yeniden yapılandırmak veya yıllık bakım yaptırmak için artık tek yapmanız gereken TadilatTamirat.com’da yer alan numaralardan bizlere ulaşmak. Gerisini konusunda deneyimli ekibimiz sizin için en uygun şekilde çözzecektir.

Alçıpan Duvar ve Asma Tavan

Alçıpan Duvar ve Asma Tavan

Kullanım alanı hergün biraz daha genişleyen alçı, tuğla ve kara sıvayı çoktan geri plana atmış bulunmaktadır. Saymakla bitiremeyeceğimiz avantajlarının yanında alçının uygulama aşamasında iş veren açısından bazı dezavantajları da vardır. Bunların başında alçıpanın hatalı uygulanması gelmektedir. Zira alçıpan duvarların taşıma gücü zayıf olduğu için, iskelet sisteminin çok sağlam yapılması gerekmektedir. Aksi halde ilerleyen zamanlarda duvarlarda esneme veya çatlamalar oluşması kaçınılmazdır (buna oda kapılarının kendi ağırlıkları bile neden olabilir).

Alçıpan sistemler genellikle asma tavan sistemleri ile beraber yapılmaktadırlar ve imalat esnasındaki sıkıntılar asma tavan sistemleri için degeçerlidir. Mesela, asma tavan arası tesisat (elektrik,su veya havalandırma) çalışmaları sırasında duvarlar üzerine bindirelecek yükler zamanla duvarlarınızı esnetip çatlaklar oluşmasına neden olabilir. Siz işinizi sorunsuz teslim aldığınızı düşünseniz bile (asma tavan kapatıldığında hiç bir ayrıntıyı göremeyeceksiniz) ileride duvarlarınızda çatlaklar oluşabilecektir. Bunun yanısıra asma tavanınız üzerine bindirilecek yükler (anemostatlar ve armatürler gibi), zamanla tavanın esneyip deforme olmasına neden olabilir.  Bu nedenle alçıpan bölme duvar ve asma tavan işlerinizde, TadilatTamirat.com gibi işin önemini daha en başından bilen bir ekiple çalışmak sizlere hem zaman hem de para kazandıracaktır.


Boya ve Sıva İşleri

Boya ve Sıva İşleri Binalarınızın iç cephe ve dış cephe boya ve sıva işleri hem kaliteli hem de bütçenize uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Sıva ve boya işleriniz için TadilatTamirat.com’dan ücretsiz keşif isteyebilir ve fiyat alabilirsiniz.


Mantolama, Ses ve Isı Yalıtımı

Mantolama, Ses ve Isı Yalıtımı

Mantolama sistemi;

1-%70 ısı tasarrufu sağlar.
2-Kışın sıcak, yaz aylarında ise serin tutar.
3-Tamiri kolaydır, çatlama yapmaz.
4-Üzerindeki astar ve boyası uzun süre dayanıklıdır. Bu hususta en az 5 yıl garanti verilir.
5-Bina dışından gelen gürültü ve sesleri %15 oranında keser.
6-Birinci sınıf ve kaliteli bir işçilikle 10 yıl garantilidir.
7-Su, rutubet ve nem geçirme oranı en fazla %1 dir.
8-Darbelere karşı dayanıklıdır.
9-Binalarda kayda değer bir ağırlık yapmaz.
10-Kalite ve görsel olarak dairenin değerini %40 oranında arttırır.

Kısacası, TadilatTamirat.com ile binalarınızı mantolama yaptırarak hem binalarınıza modern bir görünüm kazandırabilir hem de büyük ölçüde yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz. Fiyat almak veya ücretsiz keşif yaptırmak için lütfen bizimle irtibata geçin.

.

Tesisat İşleri

Tesisat İşleri TadilatTamirat.com olarak Sıhhi Tesisat (Pis su, Temiz Su) ve Kalorifer Tesisatı konularında deneyimli ekibimizle hizmet vermekte ve tüm tesisat sistemlerinin bakım, onarım ve tamirini yürütebilmekteyiz.


Zemin ve Duvar Kaplamaları

Zemin ve Duvar Kaplamaları TadilatTamirat.com olarak her türlü zemin ve duvar kaplamaları konusunda deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Fayans yer ve duvar kaplamaları, ahşap zemin kaplamaları, pvc zemin kaplamaları, granit ve mermer kaplamalar da dahil olmak üzere her türlü kaplama işleriniz için ücretsiz keşif isteyebilir ve bu konularda fiyat alabilirsiniz.


Mobilya ve Dekorasyon İşleri

Mobilya ve Dekorasyon İşleriüretim merkezimizde sizlere özel fiyat ve avantajlarla mobilya sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz herhangi bir markanın beğendiğiniz bir modelini işçilik ve malzeme garantisi ile birlikte çok daha ucuza temin edebilir veya kendi tasarımlarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Tek yapmanız gereken http://ankaracatisistemleri.coma
racılığıyla bizlere ulaşmak ve uzmanlarımızdan bu konuda bilgi almaktır.


Mutfak ve Banyolar

Mutfak ve Banyolar Banyo ve mutfaklarınız için gerek yer ve duvar kaplamaları gerekse mobilya tasarım ve imalatı konusunda bizlere ulaşabilir ve ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir