Parklarda ve piknik yerlerinde yada toplu yaşam alanlarımızın gerçekleştirildiği sitelerimiz bahçelerimiz gibi dış mekanlarda bizlerin gölgelenmek dinlenmek ve hoş vakitler geçirmek amacıyla kullandığımız, üstü kapalı ve içinde oturma yerleri bulunan ve kurulum amacına zevkimize veya zemine göre çeşitli geometrik şekillerde yapılan ahşaptan yada metalden veya başka malzemelerden üretilen yapıya kamelya denir.Dekoratif açıdan bir çok seçenek sunan ahşap kamelyalar doğallığı ön plana çıkarıyor.

Bahçelerimiz ile uyumluluğu sayesinde genellikle birbirinden farklı modelleri ve renkleriyle ahşap kamelyalar tercih edilmektedir. Hoş ve güzel görüntüye de sahip olan ahşap kamelyalar yaz aylarında kış aylarında hatta bütün mevsimlerde de kullanım rahatlığı sağlar. Birinci sınıf ahşapla üretilen kamelyalar insan sağlığına ve doğaya dosttur. Üretici firmalar sayesinde, ihtiyaca yönelik ve her ekonomiye uygun ahşap kamelyaya sahip olmak, yaşam alanlarınızı renklendirmek ve hoş zamanlar geçirmek artık çok kolay.

Ahşap Pergola
Pergolalar üstü açık veya yarı açık, altında kendine monte edilmiş oturma birimleri bulunduran, mekanla organik bir yapıda bulunan (düz, dairesel veya yay şeklinde), üzerine bitki sardırılabilen,ahşap yada demir malzemelerden yapılmış gölgeleme elemanlarıdır. Pergolaların kamelyalardan farkı üstü açık olması ve üzerine bitki sardırılmasıdır.Pergolalar ahşap malzemeden yapıldığı takdirde ve üzerine sarılıcı yapıda sarmaşık tarzı bitkiler sardırıldığında mekana oldukça organik bir görünüm sağlar. Oldukça doğal görünüm veren pergoleler havuz kenarlarında daha çekici ve hoş görünmektedir.Bulunduğu mekana hoşnutluk katan ahşap pergolalar hem maliyeti hem de tasarım açısından çok tercih edilmektedir.
Ahşap Kafeterya
Ahşap kaferyalar şehirler alışılagelmiş metonarme görüntülerin dışında, doğal ve hoş yapılardır. Geneldeahşap malzemelerden yapılmış yapı elemanlarıdır. Ahşap kafetaryaların kamelyalardan farkı tamamen kapalı ve cam pencere seçeneklerinin de bulunmasıdır. Ahşap Kafeteryalar ahşap mekana oldukça organik ve hoş bir görünüm sağlar. Oldukça doğal görünüm veren Ahşap kafeteryalar havuz kenarlarında, bahçe içlerinde ve merkezi yerlerde daha çekici ve hoş görünmektedir.Bulunduğu mekana hoşnutluk katan ahşap kafeteryalar hem maliyeti hem de tasarım açısından çok tercih edilmektedir.Güngör Kent bahçe mobilyaları olarak geniş ahşap kafetarya seçenekleri ile hizmetinizdedir.
Metal Oyun Elemanları
Metal oyun elemanları çocuk parklarında görmeye alışık olduğumuz çocuk oyun araç ve gereçleridir. Geneldemetal ve plastik malzemelerden yapılmış oyun elemanlarıdır. Metal oyun elemanları ahşap oyun elemanları ndan farklı olarak tamamen metal ve salıncak, kaydırak, zıp zıp gibi elemanların tek halde bulunmasıdır. Metal oyun elemanları güvenlik ve sağlık standartları na uygun şekilde üretilmektedir. Çocuklarımıza geniş şehir alanlarında hoş vakit geçirmeleri için tasarlanmış olan metal oyun elemanları eviniz arka bahçesinde kurulumu sağlanan elemanlardır. Güngör Kent bahçe mobilyaları olarak geniş metal oyun elemanları seçenekleri ile hizmetinizdedir.
Metal Oyun Grupları
Metal oyun grupları çocuk parklarında görmeye alışık olduğumuz çocuk oyun araç ve gereçleridir. Geneldemetal ve plastik malzemelerden yapılmış oyun gruplarıdır. Metal oyun grupları ahşap oyun grupları ndan farklı olarak tamamen metal bulunmasıdır. Metal oyun grupları güvenlik ve sağlık standartlarına uygun üretilmektedir. Çocuklarımıza geniş şehir alanlarında hoş vakit geçirmeleri için tasarlanmış olan metal oyun grupları park ve kişisel bahçe içlerinde kurulumu sağlanan elemanlardır. Güngör Kent bahçe mobilyaları olarak geniş metal oyun grupları seçenekleri ile hizmetinizdedir.
Ahşap Oyun Elemanları
Ahşap oyun elemanları çocuk parklarında görmeye alışık olduğumuz çocuk oyun araç ve gereçleridir. Geneldeahşap ve plastik malzemelerden yapılmış oyun elemanlarıdır. ahşap oyun elemanlarının metal oyun elemanları ndan farklı olarak tamamen ahşap ve salıncak, tahteravalli, kum havuzu gibi elemanların tek halde bulunmasıdır. ahşap oyun elemanları güvenlik ve sağlık standartları na uygun şekilde üretilmektedir. Çocuklarımıza geniş şehir alanlarında hoş vakit geçirmeleri için tasarlanmış olan ahşap oyun elemanları eviniz arka bahçesinde kurulumu sağlanan elemanlardır. Güngör Kent bahçe mobilyaları olarak geniş ahşap oyun elemanları seçenekleri ile hizmetinizdedir.
Ahşap Oyun Grupları
ahşap oyun grupları çocuk parklarında görmeye alışık olduğumuz çocuk oyun araç ve gereçleridir. Geneldeahşap ve plastik malzemelerden yapılmış oyun gruplarıdır. ahşap oyun gruplarının metal oyun grupları ndan farklı olarak tamamen ahşap bulunmasıdır. ahşap oyun grupları güvenlik ve sağlık standartlarına uygun üretilmektedir. Çocuklarımıza geniş şehir alanlarında hoş vakit geçirmeleri için tasarlanmış olan ahşap oyun grupları park ve kişisel bahçe içlerinde kurulumu sağlanan elemanlardır. Güngör Kent bahçe mobilyaları olarak geniş ahşap oyun grupları seçenekleri ile hizmetinizdedir.
Ahşap Banklar
Parkların ve bahçelerinizin en önemli elemanlarından biri olan ahşap banklar mekanın doluluk oranını arttırmanın yanı sıra hemen göze çarpacak olan boşlukların giderilmesinde ideal bir seçim. Ahşap banklar sadece ahşap malzemelerin kullanılmasının yanı sıra metal mazemeler ile de harmanlanılabilmektedir. Vazgeçilmez park elemanlarından olan ahşap banklarında aranan en büyük özellik konfordur. Çeşitli tasarım seçenekleri bulunan ahşap banklarına hemen hemen her köşede rastlamak mümkün.
Çöp Kutuları
Parkların ve bahçelerinizin en önemli elemanlarından biri olan çöp kutuları çevre temizliği açısından önemli yer teşkil etmekte. Ahşap çöp kutuları sadece ahşap malzemelerin kullanılmasının yanı sıra metal mazemeler ile de harmanlanılabilmektedir. Vazgeçilmez park elemanlarından olan çöp kutularını ahşap çöp kutuları ve metal çöp kutuları iki ana kategoride gözlemlemek mümkün. Çeşitli tasarım seçenekleri bulunan çöp kutularına hemen hemen her köşede başında rastlamak mümkün.
Ahşap Çiçeklikler
Parkların ve bahçelerinizin en önemli elemanlarından biri olan ahşap çiçeklikler çevre düzenlemesi açısından önemli yer teşkil etmekte. Ahşap çiçeklikler sadece ahşap malzemelerin kullanılmasının yanı sıra metal mazemeler ile de harmanlanılabilmektedir. Ahşap çiçeklikler yeşil ve temiz bir çevre oluşumda park ve bahçe elemanlarının başında yer almaktadır.
Ahşap Çitler
Genelde park, bahçe ve havuz kenarlarını çevrelemek için kullanılan ahşap çevre elemanlarıdır.
Ahşap Köprüler
Parklarda bulunan küçük, orta ve büyük boyutlu havuzların üzerine kurulan ahşap köprüler kullanım ve park dizaynları açısında önemli etkenler arasındadır.
Aydınlatma Ürünleri
Parkların, bahçelerin, yol kenarlarının, havuz kenarlarının ve otoparkların akşam karanlığında da kullanımını kolaylaştıran aydınlatma ürünleri bol çeşit ve farklı tasarımlarıyla Güngör Kent ve Bahçe Mobilyaları aracılığı ile sizelerin hizmetinde.
Piknik Masaları
Özellikle yaz mevsiminde piknik faaliyetlerinin artması nedeni ile ihtiyaç haline gelen Piknik masaları piknik yapan ailelerin olmassa olmazlarındadır. Genel olarak ahşap olarak üretilen piknik masaları 4-8 kişilik aileler için idealdir.
Ahşap Kubübeler
Bağ, bahçe ve parkların genelinde görümeya alışık olduğumuz ahşap kulübeler bulunduğu yere göre malzeme depolama, dinleme veya bekçi kulübesi olarak kullanılır. Ahşap malzemeler ile yapılan ahşap kulübeler bulunduğu ortama doğal bir görüntü veriyor.

Bir Cevap Yazın