Arama:

Yapmış olduğumuz Ahşap Pergole Çeşitleri

Parklarda ve piknik yerlerinde yada toplu yaşam alanlarımızın gerçekleştirildiği sitelerimiz bahçelerimiz gibi dış mekanlarda bizlerin gölgelenmek dinlenmek ve hoş vakitler geçirmek amacıyla kullandığımız, üstü kapalı ve içinde oturma yerleri bulunan ve kurulum amacına zevkimize veya zemine göre çeşitli geometrik şekillerde yapılan ahşaptan ,yada metalden ,veya başka malzemelerden üretilen yapıya kamelya denir.Dekoratif açıdan bir çok seçenek sunan ,ahşap kamelyalar, doğallığı ön plana çıkarıyor.

Bahçelerimiz ile uyumluluğu sayesinde genellikle birbirinden farklı modelleri ve renkleriyle ahşap kamelyalar tercih edilmektedir. Hoş ve güzel görüntüye de sahip olan ahşap kamelyalar yaz aylarında kış aylarında hatta bütün mevsimlerde de kullanım rahatlığı sağlar. Birinci sınıf ahşapla üretilen kamelyalar insan sağlığına ve doğaya dosttur. Üretici firmalar sayesinde, ihtiyaca yönelik ve her ekonomiye uygun ahşap kamelyaya, sahip olmak, yaşam alanlarınızı renklendirmek ve hoş zamanlar geçirmek artık çok kolay.

Ahşap Pergola

Pergolalar üstü açık veya yarı açık, altında kendine monte edilmiş oturma birimleri bulunduran, mekanla organik bir yapıda bulunan (düz, dairesel veya yay şeklinde), üzerine bitki sardırılabilen, ahşap, yada demir malzemelerden yapılmış gölgeleme elemanlarıdır. Pergolaların kamelyalardan, farkı üstü açık olması ve üzerine bitki sardırılmasıdır. Pergolalar ahşap, malzemeden yapıldığı takdirde ve üzerine sarılıcı yapıda sarmaşık tarzı bitkiler sardırıldığında mekana oldukça organik bir görünüm sağlar. Oldukça doğal görünüm veren pergolalar havuz kenarlarında daha çekici ve hoş görünmektedir. Bulunduğu mekâna hoşnutluk katan ahşap pergolalar hem maliyeti hem de tasarım açısından çok tercih edilmektedir.

Ahşap Kafeterya

Ahşap kaferyalar ,şehirler alışılagelmiş metonarme görüntülerin dışında, doğal ve hoş yapılardır. Genelde ahşap malzemelerden yapılmış yapı elemanlarıdır. Ahşap kafeteryaların kamelyalardan, farkı tamamen kapalı ve cam pencere seçeneklerinin de bulunmasıdır. Ahşap Kafeteryalar ahşap mekâna oldukça organik ve hoş bir görünüm sağlar. Oldukça doğal görünüm veren Ahşap kafeteryalar havuz kenarlarında, bahçe içlerinde ve merkezi yerlerde daha çekici ve hoş görünmektedir. Bulunduğu mekâna hoşnutluk katan ahşap kafeteryalar, hem maliyeti hem de tasarım açısından çok tercih edilmektedir. Güngör Kent bahçe, ,mobilyaları ,olarak geniş ahşap kafeterya seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Metal Oyun Elemanları,

Metal oyun elemanları çocuk parklarında görmeye alışık olduğumuz çocuk oyun araç ve gereçleridir. Genelde metal ve plastik malzemelerden yapılmış oyun elemanlarıdır. Metal oyun elemanları ahşap oyun elemanları ndan farklı olarak tamamen metal ve salıncak, kaydırak, zıp zıp gibi elemanların tek halde bulunmasıdır. Metal oyun elemanları güvenlik ve sağlık standartları na uygun şekilde üretilmektedir. Çocuklarımıza geniş şehir alanlarında hoş vakit geçirmeleri için tasarlanmış olan metal oyun elemanları eviniz arka bahçesinde kurulumu sağlanan elemanlardır. Güngör Kent bahçe mobilyaları olarak geniş metal oyun elemanları seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Metal Oyun Grupları

Metal oyun grupları çocuk parklarında görmeye alışık olduğumuz çocuk oyun araç ve gereçleridir. Genelde metal ve plastik malzemelerden yapılmış oyun gruplarıdır. Metal oyun grupları ahşap oyun grupları ndan farklı olarak tamamen metal bulunmasıdır. Metal oyun grupları güvenlik ve sağlık standartlarına uygun üretilmektedir. Çocuklarımıza geniş şehir alanlarında hoş vakit geçirmeleri için tasarlanmış olan metal oyun grupları park ve kişisel bahçe içlerinde kurulumu sağlanan elemanlardır. Güngör Kent bahçe mobilyaları olarak geniş metal oyun grupları seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Ahşap Oyun Elemanları

gölbaşı gökkuşagı sitesi albayın evi

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir