Arama:

ankara çatı TAMİRİ

Yapıların yağıştan korunmasında bilindik en eski yöntem çatı uygulamasıdır. Çatılar su yalıtımı yanı sıra ısı yalıtımı açısından da etkili bir sistemdir. Oturtma çatı ve askılı çatı olarak iki ana başlık altında incelenebilirler. Her iki tipte de çatıya belirli bir eğim veren taşıyıcı sistem oluşturulmaktadır. Askılı çatıda makaslar aracılığıyla yük karşılanırken oturtma çatıda çatı dikmeleri bu yükü alır.

erdoğan usta
işveren

KİREMİT ÇATI ÖRTÜLERİ

Kiremit, bilindik en eski çatı örtüsüdür. Kiremit uzun ömürlü oluşu çatıdan nem ve buhar geçişine izin vermesi, güneş ısısına karşı yalıtım sağlaması gibi birçok özelliği nedeniyle en yoğun şekilde tercih edilen çatı kaplama ürünüdür. Bunun yanı sıra oldukça ağır bir ürün oluşu nedeniyle çatı yüklerini arttırmaktadır. 

Kılıçoğlu akdeniz kiremit. Çatı, Kiremit, Çatı katı yenileme

Valensiya | Kılıçoğlu Kiremit ve Çatı Sistemleri

Granada Estetik ilk tercih ise...

Estetiğin en önemli unsur olduğu çatıların tercihi… Geniş kavisli, üstten ve yandan kenetlenme tasarımı ile hayallerinizdeki evin çatısını süslüyor. Akdeniz medeniyetlerinin çatı kültürünü oluşturan Granada Kiremit, özellikle villa tipi yapıların mimarisine eşsiz bir güzellik ve ayrıcalık sağlıyor. Mikrokil teknolojisi ile üretilen Granada kiremit, pürüzsüz yapısı ve standartların üzerinde mukavemet değeri ile uzun ömürlü eşsiz bir görünüm sağlıyor.

fabrika çatı tamiri

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Read More

Çatı sistem gereksinimleri

ÇATI AKTARMA

Firmamız bünyesinde barındırdığı Çatı Aktarma hizmeti ile firmamız siz değerli müşterilerimizin bir numaralı tercihi olmuştur. Çatılarınızın daha iyi hale gelmesi Firmamız bünyesinde barındırdığı Çatı Aktarma hizmeti ile firmamız...

Çatı kiremit aktarma

Firmamız bünyesinde barındırdığı Çatı Aktarma hizmeti ile firmamız siz değerli müşterilerimizin bir numaralı tercihi olmuştur. Çatılarınızın daha iyi hale gelmesi Firmamız bünyesinde barındırdığı Çatı Aktarma hizmeti ile firmamız siz değerli müşterilerimizin bir numaralı tercihi olmuştur.

BTM Shingle Çatı Kaplama

Eğimli çatı kaplama malzemesi olan asfalt kiremit “shingle”, yaygın olarak kullanılan ve kullanımı her geçen gün artan bir üründür. Shingle levhaların uygulanması için tavsiye edilen en düşük çatı eğimi % 20’dir. Güçlü fibrocam taşıyıcı ve dayanıklı okside bitüm gövde ile imal edilen shingle üretim aşamaları şöyledir:

Yağmur İndirme Sistemleri

Tüm borular iç içe geçmelidir, Su akış ve boşaltım hızı yüksektir, Kendi kendine kilitlenen gizli kelepçeler vardır, Patinalı yüzey alternatifleri vardır, Gizli askı ve bağlantı elemanları vardır, Hızlı & kolay kurulum imkanı vardır.

Yatay ve dikey Yağmur Sistemleri

Oluk sonlandırma kapağı, Daire kesitli oluk, Gizli kelepçe, İç köşe dönüş aksesuarı, Dış köşe dönüş aksesuarı, Suyolu değiştirme elemanı, Bağlantı, Yağmur suyu kolektörü, Dirsek, İniş bağlantı elemanı, Su iniş borusu, Kendi kendine kilitlenen su iniş boru kelepçesi.

TRAPEZ SAÇ UYGULAMASI

Trapez çatı özellikle Amerika başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde kullanılmakta olan çatı çeşididir. Ülkemize daha yeni yeni girmeye başlamıştır. Tam 9 katlı özel malzemelerin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş ve bunlarla kaplama şeklinde yapılan çatıya verilen isimdir.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir