Arama:

Teras Kapatma Modelleri ve Sizin Teras’ınıza Uygun bir Model Nasıl Belirlenir?

Teras Kapatma modelleri farklılıklar göstermektedir.Demir konstrüksiyon iskelet yapının oluşumuna bağlı olarak teras‘ınıza en uygun şekli vermek bir model oluşturmaktan geçer. Bu teras kapatma modelinin amacı, dekoratif yapı ile birlikte , sağlam bir konstrüksiyon yapının oluşması , uzun ömürlü ve fırtınalara dayanıklı tarzda olmasına bağlı bir etkendir.Teras’ın kullanışlı bir mekan olarak değerlendirilmesi amacıyla orta merkezde veya teras alanında yan taşıyıcı kolonlar hariç hiç orta kolon kullanılmamaktadır.Çatı yapısına göre üst gövdede orta güç merkezi sistemiyle çatıya binen yük 4 eşit yöntemle dağıtılır.Ferah ve dekoratif yapı taşlarıyla bütünlük kazandırılır. Konusunda uzman ön projelendirme ekibimiz öncelikle isteklerinizi değerlendirir, yerinde lazer sistemiyle ölçülendirme yapar ve proje olarak onayınıza sunar.

Sağlamlık ve Uzun Ömürlü Bir Teras Kapatma Nasıl Olmalıdır?

Teras Kapatma Sistemlerinin öncelikli prensibi , sağlam ve dayanıklı bir yapı oluşturmaktır.Ankara da kış koşullarını göz önünde bulunduran firmamız, bu yönde çatı oluşturmak, kullanılan tüm malzeme ve tedariklerinden ödün vermeden çalışır.

sistemleri uygulanabilir.

Sağlamlık ve Uzun Ömürlü Bir Teras Kapatma Nasıl Olmalıdır?

Teras Kapatma Sistemlerinin öncelikli prensibi , sağlam ve dayanıklı bir yapı oluşturmaktır.Ankara da kış koşullarını göz önünde bulunduran firmamız, bu yönde çatı oluşturmak, kullanılan tüm malzeme ve tedariklerinden ödün vermeden çalışır.

sistemleri uygulanabilir.

Neden Teras’ımı Kapatmalıyım?

Teras kapamanın ana nedenlerinden birisi teras üzerine kışın yağan yağmur ve karın meydana gelen don olaylarıyla birlikte seramik ve derzlerde zarara yol açmasıdır. Buzlar eridiği anda terastan akan sular çatlaklardan konut içerisine girmektedir. Bu olay evinizde sürekli bakım gerektirmekte, zemin kaplamaları ve duvar boyalarının yenilenmesi ve benzeri masrafları da beraberinde getirebilmektedir.Ayrıca teras’ınızın kapanması ısınma giderlerinin %30 oranında düşürmekte,yaz-kış evinizde oturma mekanı oluşturmaktadır.

Dekoratif Teras Kapatma Nasıl Olur ?

Teras Modeliniz belirlendikten sonra iç dekorasyon sınıfına dahil olan ürünlerimiz mevcuttur.Bir dış mekan olarak tasarlanan teras kapatıldıktan sonra evinizin içi gibi görünür hale gelebilir.Ahşap tarzında bir mekan hayal edin veya modern bir alan düşünün! Hepsi mümkün. Şömine , Kuzine soba , rabıta veya Aquafloor parke zemin , duvar kağıdı , ısınma tesisatı , stor-zebra perde, hatta mutfak dizaynı anahtar teslim mevcuttur. Firmamız Türkiye de bir ilk olarak modellerine sistemi ile çatıda cam panelleri uygulayan firma özelliğine sahiptir. özelliği çatıya yerleştirilen Şişecam markalı Sinerji cam panelleri ile mekanın aydınlık olmasını , cam renkleri sayesinde ise renge göre mekanın havasını değiştirir.Sizde gece veya gündüz gökyüzünün keyfini yaşayın.

pencere veya pvc pencere

 

Teras da Mantolama ve Isı İzolasyonu Nasıl Sağlanır?

Ben terasımı yaz-kış kullanıcam diyosanız  çözümleri vardır.Çatı oluşumundan sonra Comboad dış cephe mantolama malzemesi ile çatı izolasyonu yapılır, terasın yan alanları ısı bariyerli alüminyum pencere veya pvc pencere sistemleri uygulanabilir.

ADRES

 
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir